kogra

lvruengimage

Sākums > Aparatūra > Krāsu lielformāta printeri / ploteri / kopētāji > Océ  ColorWave 600    

Océ  ColorWave 600 printer / plotter
Visražīgākais platformāta krāsains printeris pasaulē.

Oce ColorWave 600™ - ir realizēts uz Oce CrystalPoint tehnoloģijas pamata vislabākais platformāta TonerPearl-printeris pasaulē. Šī unikālā tehnoloģija savieno sevī visas tonera un strūklu drukas priekšrocības vienā tīrā un stabīlā sistēmā. Ar printēšanas ātrumu līdz 31 sekundes uz A0 formātu, Oce ColorWave 600 dāvā augsti kvalitatīvas izdrukas kā uz parasta, tā arī uz otrreiz pārstrādāta papīra. Izdrukas ir drošas un ūdensizturīgas, tās var izmantot ārpus telpām, kas padara tās par ideālām lielam pielikumu skaitam – no CAD-rasējumiem un GIS-dokumentiem līdz krāsainiem posteriem un biznes-grafikiem.

Priekšrocības:

- Nepārspējams prinēšanas ātrums A0/31 sek
- Nesālīdzināms apjoms – seši ruļļi 42 colles platumā
- Sausas izdrukas uzreiz pēc printēšanas
- Plašs pielikumu klāsts
– no CAD-rasējumiem un GIS-dokumentiem līdz krāsainiem posteriem
- Tīrā un stabīlā sistēmā: nekāda ozona, smakas, nekādu vides piesārņojumu

Platformāta printeris ar Oce CrystalPoint kvalitāti
Dotais platformāta printeris dod iespēju ne tikai iegūt precīzas līnijas, bet arī zīmēt sīkas detaļas un izpildīt vienmērīgu aizpildījumu. Bez tam viņš dod attēlam, kurš ir izpildīts uz parasta papīra, īpašu pievilcību un drošību. Īsāk sakot Oce ColorWave 600 piedāvā Jums iespēju izmantot Oce CrystalPoint jebkurā momentā un jebkurai drukai.
Bez augsti kvalitatīvām drukām Oce ColorWave 600 piedāvā lietotājiem neparspējamu ražotspēju. Drukas izpilde ar ātrumu A0/31 sek ar 42 collu platumā 6 ruļļu izmantošanu, nodrošina iespēju maksimāli efektīvi izmantot sistēmu. Vēl vairāk, produkcija iznāk pilnīgi sausa, kas ļauj uzreiz momentāli to locīt un rullēt. Viss augstākminēts ļauj runāt par Oce ColorWave 600, kā par visražīgāko platformāta krāsaino printeri pasaulē.


ColorWave600

PDFSpecifikācija(Engl.)

FlashPrezentācija(Flash,Engl.)


Oce CrystalPoint technology (Patentēta krāsinā Oce tonera tehnoloģija)

31 sek/A0 melnbaltiem attēliem
34 sek/A0 krāsainiem attēliem

Adresējamais rastrs: 1.200 dpi

6 ruļļi ar automatisku priekšējo 
padevi (297-1067 mm)

0.04 mm
image

Top.LV